Witaj, świecie!

Niniejsza strona jest poświęcona programowaniu w Java. Znajdziesz tutaj setki posegregowanych tematycznie lekcji począwszy od podstaw (instalacja Javy, konfigurowanie środowiska).
Wszystkie tutoriale zawierają przykładowy kod i dokładny opis, także nawet jeżeli programowanie jest Ci obce – to jest kurs dla Ciebie. 
Serwis ten przeznaczony jest nie tylko dla osób zaczynających przygody z programowaniem, niemniej początkowe tematy poruszane w serwisie będą dotyczyć zupełnych podstaw stopniowo zagłębiając się w trudniejsze zagadnienia. Na stronie rozwijany także będzie dział JEE w szczególności z wykorzystaniem frameworka Spring.

Z własnego doświadczenia wiem jak ciężko jest znaleźć dobry, wyczerpujący, a zarazem łatwy do zrozumienia, poparty przykładami materiał. Mam nadzieję, że ten kurs z to zapewni.

Czemu Java?

Java stała się dominującym językiem wykorzystywanym praktycznie wszędzie.
Jest prostym, bezpiecznym, wydajnym, niezależnym od platformy, zorientowanym obiektowo językiem programowania używanym zarówno przez najmniejsze firmy jak i wielkie korporacje ze wszystkich branż na całym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">